تبلیغات
مســابقـات پیــامکـی - بازی پیامکی ایرانگردی
مســابقـات پیــامکـی
آخرین اخبار مسابقات پیامکی ، اینترنتی و جشنواره ها
گروه طراحی قالب من
درباره سایت


با سلام به شما بازدید کننده گرامی. خوشحالیم که به وب سایت خودت سر زدی.
هدف از ساخت این وب سایت اطلاع رسانی در مورد تمامی مسابقات ایرانسل از جمله بیپ ، کلید طلایی ؛ سروش و ... می باشد.
ما تمام سعی و تلاش خود را میکنیم که بتوان یک سایت خوب و جامعی داشته باشیم و این امر بدون کمک شما دوستان میسر نخواهد شد. پس با نظرات و انتقادات سازنده خود مارا در این امر یاری سازید

مدیر سایت : شاهرخ
موضوع : ایرانگردی
تاریخ برگزاری:
·         شروع بازی:۱ اردیبهشت  ۱۳۹۲
·         پایان بازی:۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۲ساعت ۱۲ شب
 
برگزار کننده: شرکت رهنماکامیابان نخستین(بییپ)
 
تعداد سوالات:۲۰۰ سوال
 
هزینه هرسوال:۷۷۵تومان
 
حامی :شرکت رهنما کامیابان نخستین (بییپ)
 
جوایز این دوره :
جایزه قرعه کشی : قطعه طلا به ارزش ۵۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال ( امتیاز بیشتر = شانس بیشتر)
 
برای دیدن اطلاعات بیشتر لطفاً به ادامه مطلب مراجعه فرمایید...
       ثبت نام:
کاربر با ارسال پیامک خالی به ۲۰۱۲در بازی عضو می شود. عضویت در بازی و دریافت اولین سوال رایگان است و فقط در ازای دریافت پیامکهای بعدی از کاربر هزینه کسر خواهد شد. پس از عضویت در بازی، سوالات برای کاربر ارسال می شود.
- سوال اول هر روز بطور اتوماتیک برای ثبت نام کنندگان فرستاده می شود و در صورتیکه کاربر بخواهد می تواند با پاسخ به سوالات بیشتر به سمت شهر اصلی مربوط به آن روز هدایت شود.
 
کیورد قابل استفاده در این بازی برای پاسخ دادن به سوالات SA می باشد و شرکت کنندگان بایستی شماره گزینه صحیح را با رعایت یک فاصله پس از حرف “SA” در متن پیامک وارد نموده و آن را به شماره ۸۲۸۲ ارسال نمایند.
مثال: SA ۳۰۵
-          نحوه انصراف:کاربر برای لغوعضویت خود میتوانددستور LAGHV MASHAL را از طریق پیام کوتاه به شماره ۸۲۸۲ ارسال کند.
تذکر مهم:با لغو مسابقه در هر مرحله از مسابقه، تمامی امتیازات کسب شده برای کاربر محفوظ خواهد ماند و کاربر بر اساس امتیازاتی که تا آن لحظه کسب کرده است در قرعه کشی ها شرکت داده خواهد شد.
شماهر زمان پس از لغو عضویت می توانید مجددا وارد مسابقه شده و مسابقه را از آخرین سوالی که قبلا پاسخ داده اید ادامه دهید. در اینصورت امتیازات جدید کسب شده به امتیازات قبلی شما افزوده خواهد شد.
در هر لحظه برای مشاهده امتیاز خود در مسابقه می توانید کد SA ۳۳۳ را به ۸۲۸۲ ارسال نمایید.
 
-          آغازبازی:‌در این بازی کاربر حرکت خود را از شهر دلخواه خود شروع می‌کند و هر روز باید از شهرهای ایران گذشته و به مقصد روزانه خود برسد. کاربر باید در پایان ماه بتواند خود را به شهر مبدا حرکت برساند. حدفاصل هر دو شهر مقصد،تعدادی شهر فرعی وجود دارد که کاربر با عبور از بین این شهرها باید نزدیک‌ترین مسیر تا مقصد را بیابد. در پیامک دریافتی پس از مشخص شدن شهر مبدا و مقصد، چندشهر بهکاربرپیشنهاد خواهد شد که وی باید از طریق انتخابنزدیکترین مسیر هوایی به مقصد برسد و در جواب باید یکی از آنها را انتخاب کند.
 
Ø       نحوه امتیاز دهی:
§         کاربران پس از عبور از تمامی شهرها و بازگشت به شهر مبدا،۵۰۰ امتیاز دریافت می‌کنند.
§         کاربران با رسیدن به هریک از سی و یک شهر اصلی ۱۰۰ امتیاز دریافت می کنند.
§         سایر راه های کسب امتیاز (در ادامه در خصوص هر یک توضیحات مفصل ذکر شده است):
§         دعوت از همسفران
§         یافتن گنج
§         پاسخ صحیح به سوال جادویی (استفاده از قالیچه پرنده)
 
 
-         سوخت:
تعداد مسیرهای کوتاه بین شهرهای اصلی برای پیمودن مشخص است و کاربران به اندازه طی کردن این مسیر بنزین در اختیار خواهند داشت تا به شهر مبدا برسند.اگر کاربری بخواهد از مسیر دورتری برود و یا بنزینش تمام شود باید میزان بنزین خود را افزایش دهد. این کار از دو طریق امکان پذیر است:
§         خریدبنزین با استفاده از امتیاز: درزمان اعلام اتمام بنزین اگرکاربر گزینه های مسیر را انتخاب نمایدٰ به طور اتوماتیک ۱۰۰ امتیاز از وی کاسته شده و ۵ لیتربنزین به وی داده میشود.
§         خریدبنزین با پرداخت هزینه: کاربر می تواند با ارسال کدNAFTبه شماره ۸۲۸۲، ۵لیتربنزین خریداری بکند در اینصورت ۹۹۰ریال از شارژ وی کسر خواهد شد .
هر شرکت کننده در آغاز بازی به اندازه یک مخزن ۷۷ لیتری بنزین هدیه می گیرد.
-         گنج:
در مسیر بین شهر‌ها به صورت اتفاقی برای برخی از کاربران اعلام می‌شود که در یکی از شهرهای اطراف آن‌ها گنج وجود دارد و فاصله کیلومتری هوایی تا گنج به وی اعلام ‌می‌شود. کاربر در صورت تمایل به شهرهای اطراف رفته و هر بار به وی فاصله تا گنج اعلام خواهد شد .گنج میتواند امتیاز یا بنزین باشد. پس از یافتن گنج مسیر ادامه خواهد داشت.
 
-         - بازدیدازمکانهای دیدنی:
با رسیدن به هر شهر اصلی(شهر مقصد)، به کاربر پیشنهاد داده می‌شود تا به یکی از مکان‌های اصلی شهر برودو از آن دیدن نماید. امتیازی که کاربر از بازدید این مکان دریافت میکند از ۵۰ تا ۵۰۰ امتیازخواهدبود. پارامترهایی مانندتعداد همسفران و مکان انتخابی در امتیاز وی تاثیر گذاراست.
 
هر شرکت‌کننده یک کد منحصر به فرد دریافت می کند که با کمک آن می تواند دوستان خود را دعوت کند تا با ارسال آن کد به ۸۲۸۲ به طور مجازی جزء تماشاچیان ویشوند.
 
·         صفر تا ۲۰۰امتیاز بر اساس مکان دیدنی
·         ۲۰ امتیاز در ازای حضور هر تماشاگر (سقف امتیاز =۳۰۰)
 
 
و کاربری که به بازی دعوت می شود وواردبازی شده است ۲۵امتیازدریافت خواهدکرد
 
مثال :
کاربری کد SA ۱۲۳۴۵۶۷۷۸ را به ۸۲۸۲ ارسال کرده و جزو تماشاچی های دوست خود (با کد ۱۲۳۴۵۶۷۷۸) شده استبا ورود به بازی ۲۵ امتیاز و فرد دعوت کننده ۲۰ امتیاز دریافت خواهند کرد.
 
-         قالیچه پرنده:
برای کاربرانی که در روزهای میانی یا پایانی وارد بازی می‌شوند، این امکان وجود دارد که با خرید قالیچه پرنده خود را به شهر اصلی آن روز و سایر کاربران برسانند البته در این صورت امتیازات و گنجهای بین راه را از دست خواهند داد.(استفاده ازقالیچه کاربر رابه اندازه فاصله ۶ شهر پیش خواهدبرد)
برای استفاده ازقالیچه پرنده دو راه وجود دارد:
§         استفاده از قالیچه با امتیاز: کاربر در صورت ارسال عبارت SA ۴۴۴۴ به شماره ۸۲۸۲ می تواند از قالیچه استفاده کند. در این صورت ۲۰۰ امتیاز از وی کسر می گردد.
§         استفاده از قالیچه با پرداخت هزینه: کاربر می تواند با ارسال کد GHALI به شماره ۸۲۸۲ از قالیچه استفاده کند. در اینصورت ۱۹۹۰ریال از شارژ وی کسر خواهد شد .
به محض ارسال عبارت GHALI به ۸۲۸۲ یک سوال جادویی از کاربر پرسیده می شود که در صورت پاسخ صحیح،۱۰۰ امتیاز به وی تعلق خواهد گرفت.
Ø       غول چراغ جادو
در این بازی موجودی به نام "غول چراغ جادو" به کاربر معرفی می شود که در هر مرحله از بازی در کنار او بوده و به وی کمک می کند تا امتیازش افزایش یابد؛
غول چراغ جادو چه کارهایی می تواند انجام دهد:
"غول چراغ جادو" برای پیدا کردن مسیر، گنج و مکان های دیدنی و به عبارتی کسب امتیاز بیشتر و راهنمایی در یافتن پاسخ صحیح به کاربر کمک می کند.
 
شرکت کنندگان برای مشورت با غول چراغ جادو  باید عبارت GHUL را به شماره ۸۲۸۲ ارسال نمایند.
 
 
Ø       نحوه قیمت گذاری:
ارسال پیامک به ۸۲۸۲ رایگان می باشد این بدین معنی است که مشترکین برای ارسال  OZV MASHALبه ۸۲۸۲ هزینه ای پرداخت نمی کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکین فقط در ازای پیامک های دریافتی از سیستم هزینه پرداخت می کنند.

در واقع خدمات ارزش افزوده، خدماتی هستند که فراتر از سرویس های پایه یک اپراتور (مثلا ارسال SMS) ارائه می شوند بنابراین در قیمت گذاری این گونه سرویس ها،پیامک های حاوی محتواهای ارزش افزوده در طبقه بالاتری نسبت به پیامک های معمولی قرار می گیرند.
با نظر به موارد فوق و با توجه به اینکه در مسابقات پیامکی در ازای هر درخواست، یک پیامک ۵ قسمتی (معادل ۵ پیامک) برای مشترکین ارسال می گردد، قیمت پاسخگویی به هر سوال معادل ۷۷۵۰ ریال محاسبه گردیده است.
 
Ø       نحوه انتخاب برندگان:
 
انتخاب برندگان قرعه کشی: (قطعه طلا)
در پایان بازی بین کاربرانی که یک بار ایرانگردی کرده اند و به مبدا مجدد بازگشته اند، به قید قرعه یک نفر انتخاب خواهد شد .
 
-          تذکر : جوایز با کسر کسورات قانونی به برندگان اهدا می گردد.
 
-          تذکر مهم :هر شرکت کننده در این بازیحداکثر یک جایزه برنده خواهد شد . ( یعنی اگر شرکت کننده ای ۲ جایزه برنده شود بهترین جایزه به او اهدا می گردد و جایزه دیگر به نفر جایگزین اهدا خواهد شد)
 
 
Ø       اعلام برندگان:قرعه کشی بازی معمولاً یک ماه پس از پایان آن انجام شده و اطلاع‌رسانی به برندگان از روش های زیر صورت می گیرد:
·         شرکت کنندگان بازی، یک ماه پس از پایان بازی با ارسال عبارت BWIN به شماره ۸۲۸۲ از طریق پیامک می توانند از وضعیت خود در بازی مطلع شوند.
·         همچنین با برندگان تماس گرفته خواهد شد.
 

قابل توجه شرکت کنندگان در مسابقات ویترین ایرانسل: 
 

اهداء جوایز در ویترین ایرانسل حداکثر ۳ماه پس از تاریخ پایان مسابقه همان دوره می باشد.
 
ضمنا برندگان بعد از اعلام نتایج ، ۳۰روز مهلت دارند که مدارک خود را ارائه دهند.
 
  بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر شرکت رهنما (بییپ) هیچگونه مسئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان نخواهد داشت.

 
نوع مطلب : مسابقات بیپ، 
برچسب ها : مسابقه ایرانگردی، ایران گردی، بازی پیامکی ایرانگردی، مسابقات بیپ، مسابقات ایرانسل، مسابقات اردیبهشت ماه بیپ، OZV MASHAL،
لینک های مرتبط :
یکشنبه 1 اردیبهشت 1392
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آمار سایت
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
موسسه کتاب 57
خوش آمدید MTN 8282 به سایت
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این سایت برای مســابقـات پیــامکـی محفوظ است