تبلیغات
مســابقـات پیــامکـی - بازی خاطرات فوتبال
مســابقـات پیــامکـی
آخرین اخبار مسابقات پیامکی ، اینترنتی و جشنواره ها
گروه طراحی قالب من
درباره سایت


با سلام به شما بازدید کننده گرامی. خوشحالیم که به وب سایت خودت سر زدی.
هدف از ساخت این وب سایت اطلاع رسانی در مورد تمامی مسابقات ایرانسل از جمله بیپ ، کلید طلایی ؛ سروش و ... می باشد.
ما تمام سعی و تلاش خود را میکنیم که بتوان یک سایت خوب و جامعی داشته باشیم و این امر بدون کمک شما دوستان میسر نخواهد شد. پس با نظرات و انتقادات سازنده خود مارا در این امر یاری سازید

مدیر سایت : شاهرخ

بازی خاطرات فوتبال - 1 شهریور تا 31 شهریور

 

موضوع : فوتبال

تاریخ برگزاری:

   شروع بازی: ۱شهریور سال ۹۲

  پایان بازی: ۳۱شهریور سال
۹۲

برگزار کننده: شرکت رهنما کامیابان نخستین (بییپ)

قیمت هر سوال: 
  ۱۲۰ تومان
 
تعداد سوالات: هر هفته ۹ سوال

حامیان :
شرکت رهنما کامیابان نخستین (بییپ)

جوایز این دوره :

   ۴ جایزه نقدی ۵۰۰ میلیون ریالی: در ۴ روز از بازی بین کاربران جدیدی که به سوال نظرسنجی مربوطه پاسخ داده و وارد بازی شوند، جایزه ۵۰۰ میلیون ریالی قرعه کشی میشود. 

   ۴ دستگاه پراید هریک به ارزش ۱۶۰ میلیون ریال: (هرکدام برای یک هفته از بازی) قرعه کشی بین کاربرانی که کارشناسی صحیح در مورد بازی آن هفته داشته اند.(حامی: سازمان بهزیستی کشور

   ۳جایزه سفر به جام جهانی برزیل معادل ۲۰۰ میلیون ریال: در یک روز از بازی بین کاربرانی که در یک نظرسنجی خاص شرکت کنند، قرعه کشی میشود و به ۳ نفر جایزه ی ۲۰۰ میلیون ریالی برای سفر به برزیل اهدا میشود. (این نظرسنجی از طریق برنامه ۹۰ نیز اطلاع رسانی خواهد شد.)

   ۵ ربع سکه بهار آزادی: در پایان بازی بین تمامی کسانی که در بازی شرکت کرده اند، قرعه کشی میشود و به ۵ برنده، ربع سکه اهدا میشود.

 

برای دیدن اطلاعات بیشتر لطفاً به ادامه مطلب مراجعه نمایید...

 

آغاز بازی: کاربر با ارسال یک پیامک خالی به ۸۴۸۸۸ عضو بازی «خاطرات فوتبال» خواهد شد. عضویت در بازی رایگان است و فقط در ازای ارسال پیام‌های بعدی از کاربر هزینه کسر خواهد شد.
مراحل بازی: کاربر در هر روز از بازی یک سوال دریافت میکند.(در روزهای یادآوری خاطرات فوتبال ۱-۳سوال مطرح میشود.). همچنین هر شرکت کننده میتواند تیم مورد علاقه خود در لیگ را انتخاب کند و هوادار آن شود.
سوالات بازی: در طول روزهای هفته سوالات بازی در رابطه با بازی های قدیمی و تاریخی باشگاه ها در لیگ و نیز تیم ملی ایران خواهد بود. اما در روزهایی از هفته که تیم ها با یکدیگر رقابت خواهند داشت، سوالات متفاوتی از کاربر پرسیده خواهد شد.بدین ترتیب سوالات بازی به شرح زیر خواهد بود:

     سوالات در رابطه با خاطرات فوتبال: در هر یک از روزهای هفته که اختصاص به یاداوری خاطرات فوتبال میباشد، بین ۱-۳ سوال پرسیده میشود که هر یک از این سوالات به ترتیب ۱۰۰، ۲۰۰، ۳۰۰ امتیاز خواهد داشت(در صورت پاسخ نادرست به سوال، نصف امتیاز آن سوال دریافت میشود).  پاسخ به سوالات با استفاده از کیورد KH انجام میشود.
 انتخاب شعار برای تشویق تیم: در این مرحله کاربر باید از بین چند شعار نمایش داده شده، یکی را برای تشویق تیم خود انتخاب کند. (این سوال ۲ روز قبل از بازی پرسیده میشود). این سوال پاسخ درست یا غلط ندارد و در هر صورت ۲۰۰ امتیاز به کاربر داده خواهد شد.

     کارشناسی برد و باخت تیم: در این سوال کاربر باید با استفاده از دانش فوتبالی خود، نظر خود در مورد نتیجه بازی را اعلام کند. (برد، باخت یا مساوی) (این سوال یک روز قبل از بازی پرسیده میشود). پاسخ درست به سوال کارشناسی ۵۰۰ امتیاز دارد. کاربر پس از پاسخ به این سوال میانگین نظرات بقیه کاربران را نیز دریافت میکند و میتواند هرچندبار که خواست نظر خود را تغییر دهد، اما فقط تا شروع نیمه دوم بازی فرصت دارد که آخرین نظر خود را ارسال کند.
ارائه نظر در مورد تیم پس از پایان بازی: در روز بعد از بازی لیگ برتر، کاربر در یک نظرسنجی شرکت کرده و به سوالی مانند انتخاب برترین (یا بدترین) بازیکن تیم خود پاسخ خواهد داد. این سوال نیز پاسخ درست یا غلط ندارد و در هر صورت ۲۰۰ امتیاز به کاربر داده خواهد شد.

     شرکت در رقابت دو نفره با یک کاربر از تیم مقابل: در روز ۲ ام بعد از انجام بازی، کاربر میتواند با یکی از طرفداران تیم حریف یک رقابت دو نفره انجام دهد. در این رقابت هر کاربری که امتیاز بیشتری کسب کند، برنده خواهد شد. برنده این رقابت ۲۰۰ امتیاز دریافت میکند.(تعداد رقابت در این روز محدود به ۳رقابت میباشد.)

نکته: در صورت تساوی کاربر ۱۰۰امتیاز دریافت میکند.

    سایر نکات بازی:
کاربر میتواند دوستان خود را به بازی دعوت نماید و از این راه ۱۰۰ امتیاز کسب کند. این کار تنها ۵ بار ممکن است.

    نحوه انصراف: کاربر برای انصراف از عضویت در بازی میتواند دستور LAGHV KHATF را از طریق پیام کوتاه به شماره ۸۲۸۲ ارسال کند.

تذکر مهم:
کاربر هر زمان پس از لغو عضویت می تواند مجددا وارد بازی شده و بازی را  ادامه دهد، در این وضعیت امتیازات دریافتی اش به امتیازات پیشین او  اضافه خواهد شد.


     امتیازبندی سوالات: امتیازات سوالات این بازی متفاوت است که هریک در صفحه قبلی مشخص شده است.ب
نکته: کاربر با پاسخ درست به سوالاتی که درباره خاطرات قدیمی فوتبال است، امتیاز کامل سوال را دریافت میکند، و در صورت پاسخ اشتباه، نصف امتیاز آن سوال را کسب میکند.
نکته: کاربر در ازای هر روزی که در بازی حضور دارد، ۵۰ امتیاز کسب میکند.(در ازای دریافت هر پیام اتوشارژ روزانه)

نحوه قیمت گذاری:
ارسال پیامک به۸۲۸۲  رایگان می باشد این بدین معنی است که مشترکین برای ارسال OZV KHATF به ۸۲۸۲ هزینه ای پرداخت نمی کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکین در هر یک از سوالات هزینه پرداخت میکنند.

در واقع خدمات ارزش افزوده، خدماتی هستند که فراتر از سرویس های پایه یک اپراتور (مثلا ارسال SMS) ارائه می شوند بنابراین در قیمت گذاری این گونه سرویس ها، پیامک های حاوی محتواهای ارزش افزوده در طبقه بالاتری نسبت به پیامک های معمولی قرار می گیرند.

با نظر به موارد فوق ، قیمت پاسخگویی به هر سوال معادل ۱۲۰۰ ریال در نظر گرفته شده است.


 
نحوه انتخاب برندگان:

جوایز نقدی ۵۰۰ میلیون ریالی: (در بالک اطلاع رسانی اعلام می گردد) قرعه کشی بین اعضای جدیدی انجام میشود که با پاسخگویی به سوال نظرسنجی در آن روز وارد بازی شده اند.
جوایز سفر به جام جهانی برزیل معادل ۲۰۰ میلیون ریال: قرعه کشی بین کسانی انجام میشود که به سوال نظرسنجی در یک روز خاص پاسخ دهند، شانس تمامی کاربرانی که به این نظرسنجی پاسخ داده اند، در این قرعه کشی برابر میباشد. (این نظرسنجی در برنامه ۹۰ نیز اطلاع رسانی میشود.)
خودرو پراید به ارزش ۱۶۰ میلیون ریال: (هرکدام برای یک  هفته از بازی) قرعه کشی بین همه کاربران انجام میشود. ولی شانس برنده شدن در این قرعه کشی وابسته به مجموع امتیازات کاربر در هفته گذشته میباشد.
ربع سکه بهار آزادی: در پایان بازی بین تمامی کسانی که در بازی شرکت کرده بودند، قرعه کشی میشود و به ۵ برنده، ربع سکه اهدا میشود.(شانس برنده شدن در این قرعه کشی وابسته به امتیاز کاربر در کل بازی میباشد.)
نکته:
جوایز با کسر کسورات قانونی به برندگان اهدا می گردد.


 اعلام برندگان:
قرعه کشی بازی معمولاً یک ماه پس از پایان آن  انجام شده  و با شماره ۰۹۳۵۱۰۰۰۰۰۰ با برنده تماس و احراز هویت می گردد.
شماره پشتیبانی شرکت رهنما کامیابان نخستین برای پیگیری و اهدای جوایز ۸۸۳۲۱۶۲۲ -۰۲۱ می باشد.قابل توجه شرکت کنندگان در مسابقات بییپ: 
 

اهداء جوایز در ویترین ایرانسل حداکثر ۳ماه پس از تاریخ پایان بازی همان دوره می باشد.
 
ضمنا برندگان بعد از اعلام نتایج ، ۳۰روز مهلت دارند که مدارک خود را ارائه دهند.
 
بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر شرکت رهنما (بییپ) هیچگونه مسئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان نخواهد داشت.
 
نوع مطلب : مسابقات بیپ، 
برچسب ها : مسابقه خاطرات قوتبال، خاطرات فوتبال، مسابقه پیامکی ایرانسل، مسابقه فوتبال،
لینک های مرتبط :
یکشنبه 3 شهریور 1392
شنبه 18 خرداد 1398 04:43 ق.ظ

Hi everyone, it's my first go to see at this web page, and paragraph is in fact fruitful in support of me, keep up posting such articles or reviews.
سه شنبه 11 اردیبهشت 1397 07:01 ب.ظ
Hi there! Quick question that's entirely off topic.
Do you know how to make your site mobile friendly? My web site looks weird when browsing from my iphone4.

I'm trying to find a theme or plugin that might be able to fix
this issue. If you have any suggestions, please share.
Thanks!
جمعه 10 بهمن 1393 03:16 ب.ظ
چرا پس جواب منو نمیدید؟؟؟؟
جمعه 10 بهمن 1393 10:13 ق.ظ
سلام به همه
شما كاری میكنید امیتاز از دست بدیم مثلا گفتید بازیكن سابق میلان گفتم پالومالدینی شما فرداش امتیازشو نزدید و هر چقد به پشتبانی زنگ میزنم جواب نمیدید یا در یك مسابقه ی دیگه گفتن گلزن 2004 جام ملتها 1 علی حبیل 2 علی كریمی درصورتی كه هر دو مشتركن ب این مقام رسیدن واقعا خدا ازتون نگذر پول حلال مارو اینطوری به جیب میزنید حالا هم نمیخواد پیاممو به اشترك بذارید:-(
شنبه 9 شهریور 1392 01:51 ب.ظ
شاهرخ سلام من سعیدم منویادت که هست 206که نبردم ازاون به بعدهرپیامی ازایرانسل برام اومدشرکت نکردم وچیزایی روکه عضوبودم همه رولغوکردم به نظرت امیدهست تواین مسابقه‏ ‏حداقل ی پرایدببرم
شاهرخ : سلام آقا سعید. امیدت به خدا باشه. این مسابقه هم مثل مسابقه شب و شعر شرکت کننده های بسیار زیادی داره. اگه خدا بخواد شاید یکی از جوایزش نصیب شما بشه
جمعه 8 شهریور 1392 10:24 ق.ظ
سلام؛خسته نباشیدمیگن این مسابقه هاهمش دروغه میگن ایناهمش واسه پولت هس
شاهرخ : سلام. میگن ولی شما باور نکنید
چهارشنبه 6 شهریور 1392 10:04 ب.ظ
سلام من10320 امتیاز گرفتم اومیدی هست
شاهرخ : سلام. امیدتون به خدا باشه دوست عزیز
سه شنبه 5 شهریور 1392 11:01 ق.ظ
س.کلوپ هواداران مسابقه اش هنوز براهه؟براشرکت کردن چه عددی بایدفرستاد؟جوایزش چی هست
سه شنبه 5 شهریور 1392 10:57 ق.ظ
دیروز زنگ زدم پشتیبانی اطلاعات بگیرم خانومه داشتم باهام حرف میزد وسط حرفاش از خنده روده بور شدفهمیدم مسابقه الکیه بیخیال شدم اقاشاهرخ چرامردم اینجورشدن اون بیچاره ای که باصدتاامیدمیادشرکت میکنه چه بایدبکنه بایدمنتظربمونه اینشیادا پولش بکشن بعدبگن خب قرعه بنامت نیفتاد توراخداشمایکاری کنید.
شاهرخ :سلام. مسابقه الکی نیست دوست عزیز. برندگان هم روزانه داره اعلام میشه
دوشنبه 4 شهریور 1392 05:49 ب.ظ
سلام نظرسنجی برای من نیومده وهمچنین رقابتکچکارکنم اشنایی کامل بااین مسابقه ندارم فقط روزی 2سوال وام میادجواب میدم تازه خودم اس میدم بعدبرام سوال ارسات میشه لطفاتوضیح کامل بذین
شاهرخ :سلام. منتظر باش دوست عزیز. برای هیچ کس نیومده. فعلاً فقط به سؤالات جواب بدین تا روز های آینده نظرسنجی وپیشبینی مسابقات هم فعال شه
دوشنبه 4 شهریور 1392 09:25 ق.ظ
سلام مرسی که بهم سر زدی مایل به تبادل لینک هستم ، آدرس تبادل لینک اتوماتیک سایتم رو برات گذاشتم . خوشحال می شم باهاتون تبادل لینک داشته باشم.

www.megalink.ir
دوشنبه 4 شهریور 1392 03:24 ق.ظ
سلام
اسپمر ارسال نظر میهن بلاگ رو می تونی به صورت رایگان از سایت پروژه 98 دانلود کنی
اسپمر نرم افزاریه که باهاش می تونی به سایر وبلاگ ها نظر بفرستی و بازدید کننده ها رو به وبت بیاری
رایگانش به جز پروژه 98 هیچ جا گیر نمی آد
یه سر به وب ما بزن، ضرر نمی کنی
موفق باشی
www.prozhe98.rzb.
یکشنبه 3 شهریور 1392 11:04 ب.ظ
خرسند میشوم از وبلاگم بازدید کنید.
وبلاگ صراط با هدف گسترش آگاهی مردم
درزمینه مهدویت و آماده سازی افکار مردم برای ظهور با مطالب و مقاله های گوناگون قدم در راه نهاده است.
آدرس وبلاگ:serat-blog.mihanblog.com
ایمیل وبلاگ:serat@mailfa.com
موفق و سربلند باشید
یکشنبه 3 شهریور 1392 04:50 ب.ظ
درج آگهی رایگان بدون محدودیت و نیاز به تایید مدیریت Vitrinu.ir
یکشنبه 3 شهریور 1392 03:58 ب.ظ
دوست عزیز اگه امکانش هست من را با نام طرفداران سپاهان اصفهان لیبنک کن و بعد خبر بده با چه نامی لینکت کنم
یکشنبه 3 شهریور 1392 02:05 ب.ظ
مجله اینترنتی میهن با مطالب جالب و خواندنی
یکشنبه 3 شهریور 1392 02:05 ب.ظ
وبلاگ خوبی داری برای دانلود فیلم و سریال به منم یه سری بزن
یکشنبه 3 شهریور 1392 01:01 ب.ظ
سلام
khatf رو به 8282 بفرست
یکشنبه 3 شهریور 1392 12:51 ب.ظ
سلام دیروز مسابقه شرکت کردم 300امتیاز گرفتم اماامروز واسم سوالی نیومد خودم بایددوباره اس بدم اگه راهنمایم کنید ممنون میشم.مرسی از لطفتون
محمد  سلام.اگر شما در مسابقه عضو شده باشید ،سوال اول هر روز به صورت اتوماتیک برای شما ارسال خواهد شد و اگر قصد داشته باشید سوالات را زودتر دریافت کنید میتوانید khatf را به 8282 ارسال کنید.
یکشنبه 3 شهریور 1392 12:28 ب.ظ
اگه تبادل لینک خواستی خبرم کن.
یکشنبه 3 شهریور 1392 11:39 ق.ظ
سلام خوبی؟
دوست دارم بیایی با هم تبادل لینک کنیم تا هم بازدید کننده وبت بره بالا هم من بازم بتونم بهت سر بزنم میدونی چرا ؟چون اگه وبت را ثبت کنی من آدرس وبلاگت را دارم در ضمن من هر روز به دوستام سر میزنم منتظرت هستم

www.megalink.ir
جای وبلاگت توی این سایت خالیه
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آمار سایت
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
موسسه کتاب 57
خوش آمدید MTN 8282 به سایت
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این سایت برای مســابقـات پیــامکـی محفوظ است