تبلیغات
مســابقـات پیــامکـی - مسابقه بازی پیامکی گذرگاه تکنولوژی
مســابقـات پیــامکـی
آخرین اخبار مسابقات پیامکی ، اینترنتی و جشنواره ها
گروه طراحی قالب من
درباره سایت


با سلام به شما بازدید کننده گرامی. خوشحالیم که به وب سایت خودت سر زدی.
هدف از ساخت این وب سایت اطلاع رسانی در مورد تمامی مسابقات ایرانسل از جمله بیپ ، کلید طلایی ؛ سروش و ... می باشد.
ما تمام سعی و تلاش خود را میکنیم که بتوان یک سایت خوب و جامعی داشته باشیم و این امر بدون کمک شما دوستان میسر نخواهد شد. پس با نظرات و انتقادات سازنده خود مارا در این امر یاری سازید

مدیر سایت : شاهرخ

مسابقه بازی پیامکی گذرگاه تکنولوژی / 8 تیر ماه تا 8 مرداد ماه 1392

 

موضوع: 
آـشنایی با تکنولوژی تلفنهای همراه هوشمند

تاریخ برگزاری:                                                                                                                

تاریخ شروع: ۸تیر۱۳۹۲
تاریخ پایان : ۸مرداد ۱۳۹۲

برگزارکننده:
 
شرکت اندیشه پارسه کیش (آرتاتل)
 
تعداد سئوالات:
 
 
۶۰ سوال
 
هزینه دریافت هر سئوال: 
۱۲۰۰ ریال
 
حامیان:
شرکت اندیشه پارسه کیش (آرتاتل) – شرکت آرمان همراه آرین(SONY Mobile)
 
 

جوایز قرعه کشی :
۱/۳۰۰/۰۰۰/۰۰۰  ریال جوایز شامل ۶۰ گوشی تلفن همراه SONY Xperia Z که به صورت ذیل پس از فرعه کشی به شرکت کنندگان اهدا خواهد شد:
قرعه کشی ۵۰ عدد گوشی تلفن همراه  SONY Xperia Z  برای کسانی‌ که حداقل به یک سوال پاسخ داده اند .
 
امتیاز بشتتر =شانس بیشتر
جوایز رتبه ای :

۱۰عدد گوشی تلفن همراه  SONY Xperia Z برای ۱۰ نفر اول با بیشترین امتیاز
 
برای دیدن اطلاعات بیشتر لطفاً به ادامه مطلب مراجعه نمایید...
ثبت نام در مسابقه: 
 
 ارسال پیامک بدون متن رایگان به شماره ۸۴۵۵۵ و یا ارسال عبارت OZV GTECHبه ۸۲۸۲.
همچنین برای ادامه مسابقه شرکت کننده می بایست شماره گزینه مورد نظر را با یک فاصله پس از عبارت GTبه ۸۲۸۲ ارسال نمایید.
مثال : GT ۲
 
 
 
نحوه انصراف از مسابقه: 
 
برای لغو عضویت، لطفا کد LAGHV GTECH را به شماره ٨۲٨۲ ارسال نمایید.
 
 
تذکربا لغو مسابقه در هر مرحله از مسابقه، تمامی امتیازات کسب شده برای کاربر محفوظ خواهد ماند و کاربر بر اساس امتیازاتی که تا آن لحظه کسب کرده است در قرعه کشی ها شرکت داده خواهد شد.
کاربر هر زمان پس از لغو عضویت می تواند مجددا وارد مسابقه شده و مسابقه را از آخرین سوالی که قبلا پاسخ داده است ادامه دهد. در اینصورت امتیازات جدید کسب شده به امتیازات قبلی کاربر افزوده خواهد شد.
 
داستان و اطلاعات مسابقه: 
 
 روند مسابقه به این صورت می‌باشد که کاربر با شروع مسابقه و فرستادن GTECH  به ۸۴۵۵۵ مسابقه را آغاز کرده و در طول مسابقه ۱۰بخش مهم یک تلفن همراه  را تکمیل می کند.
در هر بخش از کاربران سوالات مختلفی در رابطه با بخش های مختلف تلفن همراه و همچنین اطلاعات عمومی با موضوعیت تلفت همراه و تکنولوژی پرسیده می شود.
با جواب سوالات هر یک از ۱۰ بخش یکی‌ از حروف سونی موبایل(Sony Mobile(کامل می‌‌شود که در صورت کامل شدن این عبارت کاربر ۲۰۰۰۰ امتیاز دریافت کرده .
کاربر در صورت جواب صحیح به ۴ سوال از ۶ سوال هربخش( به عنوان مثال باتری) آن بخش را دریافت کرده و یک بخش از ۱۰ بخش اصلی گوشی خود را تکمیلو تلفن همراه  خود را کامل خواهد کرد . لازم به ذکر است که کاربرباکامل کردن یک گوشی و بدست آوردن هر ۱۰ بخش ۲۰۰۰۰ امتیاز  به عنوان امتیاز ویژه دریافت خواهد کرد.
در هر روز یک نکته آموزشی‌ در ارتباط با موضوع مسابقه همراه با یک سوال(سوال آخر پاسخ داده نشده) برای کاربر فرستاده می‌‌شود و کاربر می‌‌تواند با جواب به آن سوال مسابقه را ادامه دهد. کاربر همچنین می‌‌تواند در صورت اتمام مسابقه و به پایان رساندن تمامی‌ مراحل آن در مسابقه باقی‌ مانده و نکات آموزشی‌ همراه با امتیاز تا روز آخر مسابقه دریافت کند. 
سرویس خیریه:
کاربران می توانندبا ارسال یک پیامک خالی   به ۸۱۱۱۰۳ با ارسال BEH۰۳به ۸۲۸۲ و کمک به سازمان بهزیستی به مبلغ ۵۰۰۰ ریال ۵۰۰ امتیاز کسب کنند.
نوع
امتیاز
جواب صحیح
۱۰۰
جواب نادرست
۵۰
تکمیل هر ۱۰ بخش تلفن همراه
۲۰۰۰۰
پیامک بهزیستی (جهت خیریه)
۵۰۰
 
 
 
نمونه سوال:
 
برترین اوپراتور تلفن همراه کشور به انتخاب سازمان تنظیم و مقررات رادیویی؟
 
۱-ایرانسل
 
۲- همراه اول
 
پاسخ: GT ۱
 
 
شروع مسابقه: 
 
در ابتدای مسابقه کاربر با پاسخ به سوال اول مربوط به بخش دور بین بازی پیامکی را شروع خواهد کرد.
 
نحوه قیمت گذاری:
ارسال پیامک به۸۴۵۵۵ رایگان می باشد این بدین معنی است که مشترکین برای ارسال پیامک بدون متن به ۸۴۵۵۵ هزینه ای پرداخت نمی کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکین فقط در ازای پیامک های دریافتی از سیستم هزینه پرداخت می کنند.
در واقع خدمات ارزش افزوده، خدماتی هستند که فراتر از سرویس های پایه یک اپراتور (مثلا ارسال SMS )ارائه می شوند بنابراین در قیمت گذاری این گونه سرویس ها، پیامک های حاوی محتواهای ارزش افزوده در طبقه بالاتری نسبت به پیامکهای معمولی قرار می‌گیرند.
 
با نظر به موارد فوق و با توجه به اینکه در مسابقات پیامکی در ازای هر درخواست، یک پیامک ۵ قسمتی (معادل ۵ پیامک) برای مشترکین ارسال می گردد، قیمت پاسخگویی به هر سوال معادل ۱۲۰۰ ریال محاسبه گردیده است.
 
نحوه انتخاب برندگان:
 در پایان مسابقه تمامی شرکت کنندگانی که حداقل به یک سوال مسابقه پاسخ داده باشندبا توجه به امتیاز کسب کرده در قرعه کشی۵۰ عدد گوشی و شرکت کنندگانی مسابقه را به پایان رسانده باشند در قرعه کشی ۱۰ گوشی شرکت خواهند کرد.
 
    تذکر:جوائز با کسر کسورات قانونی به برندگان اهدا می شود.
 
 اعلام برندگان
 
قرعه کشی مسابقه معمولاً یک ماه پس از پایان آن  انجام شده و اطلاع‌رسانی به برندگان از روش های زیر صورت می گیرد:
 
۱-وب سایت ایرانسل www.irancell.ir
۲-وب سایت آرتا تلwww.artatel.ir
۳- همینطور با برندگان از شماره ۰۹۳۵۱۰۰۰۰۰۰  تماس گرفته خواهد شد.
 
تذکر مهم: هر شرکت کننده در این مسابقه حداکثر یک جایزه برنده خواهد شد . ( یعنی اگر شرکت کننده ای ۲ جایزه برنده شود بهترین جایزه به او اهدا می گردد و جایزه دیگر به نفر جایگزین اهدا خواهد شد.)
 
پشتیبانی:
 
۰۲۱۸۸۷۸۵۴۵۷ (تماس در ساعات اداری)
 
قابل توجه شرکت کنندگان در مسابقات ویترین ایرانسل:
اهداء جوایز در ویترین ایرانسل حداکثر ۳ماه پس از تاریخ پایان مسابقه همان دوره می‌باشد
ضمنا برندگان بعد از اتمام مسابقه و اعلام نتایج بصورت تلفنی یا از طریق سایت، ۳۰روز مهلت دارند که مدارک خود را ارائه دهند. بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر شرکت اندیشه پارسه کیش (آرتاتل)هیچگونه مسئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان نخواهد داشت.
نوع مطلب : مسابقات آرتاتل، 
برچسب ها : مسابقه بازی پیامکی گذرگاه تکنولوژی، شرکت آرتاتل، مسابقات ایرانسل،
لینک های مرتبط :
یکشنبه 2 تیر 1392
یکشنبه 13 فروردین 1396 12:59 ب.ظ
I have been browsing online more than three hours today,
but I by no means found any interesting article like yours.
It is beautiful value enough for me. In my view, if all
web owners and bloggers made good content as
you did, the net will probably be much more helpful than ever before.
دوشنبه 27 مرداد 1393 10:18 ب.ظ
کلا دروغه من تاحالا بالای 1 میلون خرج کردم اما یک ریال برنده نشدم
اگه هم دورغ نباشه حتما پارتی بازیه نه قرعه کشی
شنبه 21 دی 1392 11:35 ب.ظ
سلام شاهرخ جان به ما گفتن شما برنده شدید و در سایت هم اسم ما بوده. بعد از چهارماه زنگ زدیم به پشتیبانی گفتن گوشی ها در اداره گمرکه و بعد از این که ازاد شه براتون میفرستیم. ولی هنوز نفرستادن. تو سایت آرتال اسم 60 نفر رو برای این موبایل نوشته بودن پس اون 50 نفر دیگه عضو کیا هستن؟ما تو اون 50 نفر بودیم ولی گفتن برنده شدید.
سروش  سلام
سوالتون رو واضح تر بپرسید
شنبه 6 مهر 1392 09:17 ق.ظ
سلام
سه شنبه 2 مهر 1392 04:07 ب.ظ
آقاشاهرخ چرااینقدردروغ میگین اسامی برندگان که اعلام شده وروسایت دیگه گذاشتن خودم اسامی رونگاه کردن آهای کسای که به این سایت سرمیزنن ی کم شاهرخ روسرزنش کنیدکه دروغ نگه
شاهرخ :سلام. بله من دروغ گو ولی شما اگه یکم حواستون رو جمع میکردین میدیدن زمانی که من پاسخ دوستانی که نظر گذاشتون رو دادم هنوز اسامی روی سایت آرتاتل درج نشده یود.
حالا اینا به کنار. آخه چه سودی برای من داره که بگم اسامی رو سایت اومده یا نیومده!؟
شما هم اگه ناراحتین دیگه به سایت ما سر نزنید. کسی شمارو اجبار نکرده
دوشنبه 1 مهر 1392 10:29 ق.ظ
دوستان سلام:خواهشا بهم نپرید اقا شاهرخ گناهی مرتکب نشده که برنده شده ارزش نداره بخاطر یه گوشی به همدیگه توهین کنید اقا شاهرخ تلاش خودش کرده برنده شده همه چی دست خداست خدا بخواد شما هم یه روز برنده میشد اقاشاهرخ مبارکتون باشه
شاهرخ : ممنون مریم خانوم. من هرچی گفتم رو خدایییش عین حقیقت بوده. حالا بعضیا از روی حسادت یا هرچیزه دیگه ای این حرفا رو میزنن که برای من اصلا مهم نیست
دوشنبه 25 شهریور 1392 10:44 ق.ظ
من برنده شدم تو لازم نیست یادم بدی تا حالا دقیقا 7 ملیون تومن از ایرانسل بردم قبل این که تو این وبلاگو درست کنی من همه مسابقه های ایرانسلو شرکت کردم من تازه وارد نیستم فقط تو وبلاگ کثافتایی مثه تو نمیام.تو که شب آخر شرکت کردیو شدی 380000جواب بده چطور اون همه پیامو تو چند ساعت فرستادی؟منظورم کمک به بهزیستیه.حالا اگه فرض بر این باشه که 80000تاش واسه جواب مسابقه بود با این حساب یعنی تو300000به بهزیستی کمک کردی یعنی حدود600تا پیامک دادی که زمان خیلی زیادی میخواد با احتساب جواب سوالای مسابقه.پس دروغ نگو فکر کردی همه مثه خودت خرن؟ابلح یه جوابی بده آدم باورش شه کند ذهن.بخدا از دست میدی حالا ببین...
شاهرخ سلام. نکته اول اینکه محض اطلاع شما مسابقه تا ساعت 10 صبح 9 مرداد ادامه داشت و بنده تو 7 ساعت تونستم همچین امتیازی بدست بیارم.
نکته دوم آی پی شما به دلیل توهین به پلیس سایبری فتا داده شده. من دیگه با شما حرفی ندارم تا خود پلیس فضای مجازی تکلیف شمارو مشخص کنه.
یکشنبه 24 شهریور 1392 11:13 ق.ظ
دوستان میتونن برن صفحه قبل ببینن شاهرخ گفته که من به شخصه تو این مسابقه شرکت نکردم ولی حالا میگه من با380000امتیاز برنده شدم.یعنی چی این دروغ؟اینکه با نا امید کردن بقیه تونستی بیای تو جوایز رتبه ای یعنی مال حروم خوردن.اینا بهت اعتماد کردن میان ازت سوال میپرسن
شاهرخ : من تو نظر قبلی پاسختون رو دادم. شما مطمئنن تازه واردی که اینطوری میحرفی.
همونطور که گفتم شما کافیه به چت روم وبلاگ سر میزدید تا ببینید که چندین نفر با کمک و راهنمایی بنده تونستن تو مسابقات برنده بشن. حتی همین مسابقه تکنولوژی.
به قول آقای فردوسی پور اگه شما تازه واردین ما چندین سال که تو این راهیم. شما نمیخواد سنگ دیگران رو به سینه بزنید. خودت یکم تلاشتو بیشتر کن تا نتیجه زحمتات رو ببینی
مووفق باشی. بدروود
یکشنبه 24 شهریور 1392 11:07 ق.ظ
شاهرخ خیلی آشغالی یادته روزای اول میگفتی من خودم به شخصه تو مسابقه شرکت نکردم؟!!!!!!!فقط میخواستی بچه هارو ناامید کنی که شانس خودت بالا بره ولی الان میگی من خودم با380000امتیاز تو نفرات برتر بودم امیدوارم خدا جوابتو بده وخیلی زود گوشیو از دست بدی حرومت باشه دروغگوی کثیف
شاهرخ : سلام. اگه شما یبار به چت روم سایت ما سر میزدی الان اینجوری صحبت نمیکردی.
اولاً من خودم شب آخر تو این مسابقه شرکت کردم اونم طبق اطلاعاتی که یکی از دوستان توی چت روم گذاشتن. بجز بنده هم چند نفر دیگه همون روز آخر که اون نظر رو تو چت روم دیدن شرکت کردن.
دوماً اون خدایی که تو بین این همه شرکت کننده اومده این جایزه رو به من داده مطمئن باش با حرف یه نفر مثل شما پس نمیگیره.
شما هم بجای حسادت به دیگران خودت یکم تلاش کن.
چهارشنبه 20 شهریور 1392 10:18 ق.ظ
میشه راهنمایی كنید اسامی رو كجا گذاشتن
دوشنبه 18 شهریور 1392 07:05 ب.ظ
سلام
به همه ی دوستانی که برنده شدن تبررررررررررررریک میگم.... ایشالا مبارکتون باشه
فقط یه راهنمایی میکنید؟؟؟ طوری میشه اینقدر امتیاز کسب کرد مال من به زور به 40000 رسیدم :(
شاهرخ :سلام. این مسابقه کدی داشت برای صدقه دادن. که بوسیله اون کد میشد امتیاز بی نهایت کسب کرد
دوشنبه 18 شهریور 1392 01:33 ب.ظ
سلام من الان با پشتیبانی تماس گرفتم و گقتند با برندگان تماس گرفتند یعنی اونا که تماس نگرفتند برنده نشدن و ضمنا امتیاز من 65550 بودنمیدونم چرا اینقدر امید داشتم که برنده می شم حالم خیلی گرفته شد اما انگاربا امتیازهای بالاتر از منم بودن که برنده نشدن
شاهرخ :سلام.بله با برندگان تماس گرفته شده. انشالله در مسابقات آینده. خود بنده امتیازم چیزی نزدیک به 380000 بود که جزو برندگان رتبه ای این مسابقه قرار گرفتم
یکشنبه 17 شهریور 1392 02:49 ب.ظ
من زنگ زدم گفت امروز اسامی رو مذارن میشه بگید كجا می ذارن
شاهرخ :سلام. فعلاً که اسمی از برندگان رو سایت شرکت برگذار کننده مسابقات نیومده
چهارشنبه 13 شهریور 1392 10:56 ب.ظ
اسامی برندگان رو کجا گذاشتن میشه راهنمایی کنید
چهارشنبه 13 شهریور 1392 10:33 ب.ظ
اسامی برندگان رو کجا گذاشتن میشه راهنمایی کنید
شاهرخ :هنوز اسامی روی سایتی قرار نگرفته
شنبه 9 شهریور 1392 06:05 ق.ظ
اسامی برندگان رو کجایه سایت می گذارن
شاهرخ : هنوز اسامی برندگان به دست شرکت برگذار کننده مسابقات نرسیده.
جمعه 8 شهریور 1392 12:10 ق.ظ
چرا نمی گید اسامی برندگان و کحا کی ذارن
چهارشنبه 6 شهریور 1392 06:23 ب.ظ
میشه بگید اسامی برندگان کحایه سایت می ذارن
شاهرخ : اسامی برندگان هنوز کامل نشده
سه شنبه 5 شهریور 1392 01:47 ب.ظ
سلام؛خسته نباشید چرااسامی برندگارروروسایت نمیذارین
شاهرخ :سلام. هنوز اسامی برندگان رو سایت ایرانسل نیومده
دوشنبه 4 شهریور 1392 11:39 ق.ظ
نتایج تاچه زمانی گفته می شود
دوشنبه 4 شهریور 1392 11:36 ق.ظ
جواب ها کی مشخص می شود درسایت هم که نیست
پنجشنبه 31 مرداد 1392 04:12 ب.ظ
دقیقأالان به من بگین مسابقه کاملأتموم شده یانه
شاهرخ : بله به پایان رسیده و دور جدید شروع شده
پنجشنبه 31 مرداد 1392 10:31 ق.ظ
اووووووووووووووووووووووو
منم برنده شدم دیروز باهام تماس گرفتن
امروزم میرم اطلاعتم فکس کنم............
شاهرخ : مبارکتون باشه
چهارشنبه 30 مرداد 1392 07:16 ب.ظ
سلام شاهرخ با318000امتیاز تموم شد وباهام تماس هم گرفتن ومدارکو فکس کردم.خواهشا با نظرات قبل مسابقه بچه هارو ناامید نکن...برندددددددددددده ششششششدم هورررررررررررررا
شاهرخ : سلام. مبارکتون باشه. من کسی رو نا امید نکردم دوست عزیز.
دوشنبه 28 مرداد 1392 11:38 ق.ظ
سلام. مگه قرار نبود شماره ی برنگان توی سایت آرتاتل یا ایرانسل نوشته بشه
شاهرخ : سلام. هنوز تماس با برندگان این مسابقه به پایان نرسیده
شنبه 26 مرداد 1392 10:22 ب.ظ
سلام نتایج کی اعلام میشه؟
شاهرخ : سلام. نتایج اعلام شده و با برندگان هم تماس گرفته شد
شنبه 26 مرداد 1392 10:46 ق.ظ
سلام چطور بفهمیم برنده شدیم یا
شاهرخ : سلام. با برنده ها تماس گرفته شد از اپراتور ایرانسل
جمعه 25 مرداد 1392 04:02 ب.ظ
سلام چطور بفهمیم برنده شدیم یا
شاهرخ : سلام. اگه برنده شده باشین باهاتون تماس گرفته میشه
چهارشنبه 23 مرداد 1392 10:16 ق.ظ
اسامی برندگان کی اعلام میشه
شاهرخ : سلام. برنده ها مشخص شده و از طرف ایرانسل هم باهاشون تماس گرفته شد.
چهارشنبه 16 مرداد 1392 01:39 ق.ظ
من هفتم امتیازم واسم از طرف ایرانسل اومد.نوشته بود 400.000 امتیاز.به نظرتون جز 10 نفر برتر هستم؟ممنون
محمد  سلام .شانس خوبی برای برنده شدن داری ولی باید
تا اعلام رسمی اسامی برندگان از سمت ایرانسل صبر کنید.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


نمایش نظرات 1 تا 30


آمار سایت
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
موسسه کتاب 57
خوش آمدید MTN 8282 به سایت
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این سایت برای مســابقـات پیــامکـی محفوظ است