تبلیغات
مســابقـات پیــامکـی - بازی پیامکی دور دنیا در 80 روز
مســابقـات پیــامکـی
آخرین اخبار مسابقات پیامکی ، اینترنتی و جشنواره ها
گروه طراحی قالب من
درباره سایت


با سلام به شما بازدید کننده گرامی. خوشحالیم که به وب سایت خودت سر زدی.
هدف از ساخت این وب سایت اطلاع رسانی در مورد تمامی مسابقات ایرانسل از جمله بیپ ، کلید طلایی ؛ سروش و ... می باشد.
ما تمام سعی و تلاش خود را میکنیم که بتوان یک سایت خوب و جامعی داشته باشیم و این امر بدون کمک شما دوستان میسر نخواهد شد. پس با نظرات و انتقادات سازنده خود مارا در این امر یاری سازید

مدیر سایت : شاهرخ

بازی دور دنیا در ۸۰ روز - ۱ خرداد تا ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۲

 

موضوع: جهانگردی- سفر
 
تاریخ برگزاری:
·         شروع بازی:  ۱ خرداد ماه ۱۳۹۲
·         پایان بازی: ۳۱ خرداد  ماه ۱۳۹۲
برگزار کننده: شرکت رهنما کامیابان نخستین (بییپ)
 
قیمت هر سوال: ۱۲۰ تومان
 
تعداد سوالات: ۴۰ سوال (سوالات انتخاب مسیر و سوالات پیدا کردن عدد رمز ویا دریافت گنج)
 
حامی:
·         شرکت رهنما کامیابان نخستین (بییپ)

جوایز این دوره :
جایزه قرعه کشی ویژه:
 

  ۵ سکه بهار آزادی برای کسانی به حداقل یک سوال پاسخ داده باشند

جایزه قرعه کشی:

 ۱ سکه  بهار آزادی
جایزه ویژه بیشترین امتیاز (در صورت تعدد برندگان جایزه تقسیم می‌شود):
  3 سکه بهار آزادی

جایزه ویژه شهر های خاص: 

 ۶۵۰۰کارت شارژ ۱۰۰۰تومانی ایرانسل
 

 

 

برای دیدن اطلاعات بیشتر لطفاً به ادامه مطلب مراجعه نمایید...

 

 

       آغاز بازی: کاربر با ارسال یک پیامک خالی به ۲۰۱۲۱ در بازی عضو می شود. عضویت در بازی رایگان است و فقط در ازای ارسال پیام‌های بعدی از کاربر هزینه کسر خواهد شد.
 
ماموریت: کاربر برای یافتن یک وسیله قدیمی به زیرزمین خانه بزرگ و قدیمی پدربزرگش می رود. در آن جا ناگهان به یک صندوقچه قدیمی که در دیوار تعبیه شده بر می خورد. اما یک قفل محکم مانع کار است. این قفل یک رمز ۸ رقمی دارد و کاربر هیچ راهی برای یافتن آن نمیداند. با کند و کاو بیشتر، یک پارچه در زیر صندوق پیدا میکند که روی آن نوشته، « به سفر دور دنیا برو، تا رمز گنج را بدانی» و این آغاز سفر است.
Ø       نحوه انصراف: کاربر برای انصراف از عضویت در بازی میتواند دستور LAGHV SAFARB را از طریق پیام کوتاه به کاربرره ۸۲۸۲ ارسال کند.
 
Ø       جریان بازی: هر یک از هشت رقم رمز صندوقچه، در یکی از کشورهای دنیا نهفته است. کاربر باید بار سفر ببندید و با ۲۵ سکه پس انداز خود از ایران خارج شود. به محض خروج از ایران (و بسته به مسیر)، به کاربر گفته میشود که اولین مقصد کجاست. کاربر باید با جهت یابی جغرافیایی، سعی کند که به سمت مقصد برود. پس از رسیدن به کشور بعدی، کاربر باید در یکی از شهرهای آن کشور به یک سوال در رابطه با آن کشور پاسخ دهد و رقم رمز خود را پیدا کند. علاوه بر رمز برای جواب درست به سوال ۳ سکه جایزه می‌گیرد. راهنمای همراه کاربر مقصد بعدی را به وی اعلام خواهد نمود.
مثال: SB ۳
 
Ø       مسیر حرکت: در این بازی نقشه دنیا به صورت یک مستطیل بزرگ خواهد بود و کاربر با حرکت به شمال، جنوب، شوق و غرب، میتواند مسیر حرکت خود را انتخاب نمایید. مثلا برای رفتن از ایران به عراق باید جهت غرب را انتخاب کند و برای رفتن از عراق به ترکیه جهت شمال.
 
Ø       وسیله حرکت: زمانی که قصد سفر از یک کشور به کشور دیگر را دارد، کاربر باید یک وسیله نقلیه انتخاب نمایید. این وسیله میتواند هواپیما، کشتی و یا قطار باشد. کاربر با انتخاب هواپیما و مشخص کردن جهت حرکت، مستقیم به مقصد میرود. اما با استفاده از اتوبوس، باید همه کشورهای پیش رو تا رسیدن به مقصد را یکی یکی طی کند. در صورت انتخاب سفر با کشتی، در یک کشور یا محلی بین دو کشور، ممکن است گنجی پنهان شده باشد،که هنگام عبور از کنار آن به شرکت کننده اعلام می‌شود تا در صورت تمایل به کشور حاوی گنج رفته و با جواب دادن به سوال مربوطه، آن گنج دریافت می‌شود.در صورت انتخاب سفر با قطار، نیز گنجی در مسیر وجود دارد،اما در کشوری بیرون از مسیر مستقیم به کشور رمز بعدی قرار دارد. که یک راهنمایی در ابتدای مسیر برای پیدا کردن ان کشور به او می‌شود.در مسیر هواپیما گنج وجود ندارد و شرکت کننده در صورت انتخاب جهت درست مستقیما به کشور رمز بعدی می‌رود. قیمت استفاده از هر وسیله متفاوت است، برای هواپیما ۵ سکه، برای کشتی ۳ سکه و برای قطار ۱ سکه هزینه می شود. کاربر باید سعی کند که جهت مسیر را درست انتخاب کند، چراکه انتخاب مسیر اشتباه موجب اسراف در مصرف سکه ها میشود. در سفر هوایی در صورت انتخاب مسیر اشتباه برای تعویض بلیط و انتخاب دوباره مسیر ۱ سکه هزینه تعویض بلیط می‌شود.
 
Ø       سوالات بازی: کاربران در هر مقصد باید به یک عدد پی ببرند. این عدد می تواند پاسخ یک سوال یا راهنمایی خلاقانه (مثل حدس عدد) یا اطلاعاتی در رابطه با آن کشور باشد.
 
Ø       گنج: در صورت انتخاب کشتی به عنوان وسیله سفر(دقت کنید که در صورت عدم وجود راه دریایی، کشتی جزء وسایل سفر نخواهد بود.)، در راه ممکن است که در یکی از کشورهای بین راه گنچ وجود داشته باشد، که باید به یک سوال جواب دهید. با جواب درست گنجی که بین ۴ تا ۶ سکه میباشد دریافت میشود.
 
Ø       تعداد روزها: تعداد روزهای بازی ۳۱ است. از ۱ اردیبهشت ماه  ۱۳۹۲ شروع شده و تا ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۲ ادامه خواهد داشت.
 
Ø       تعداد کشورها: شرکت کننده در صورت انتخاب درست مسیر، از حدود ۲۰ کشور عبور خواهد کرد. اما کشورهایی که مقصد اصلی هستند و در آن ها رمز نهفته شده، ۸ عدد است.
 
Ø       انتخاب مسیر: هر کاربر در ابتدای بازی ۲۵ سکه دریافت میکند و با آن میتواند، با توجه به میزان بودجه، در هر مرحله، وسیله سفر را انتخاب نماید. وسیله‌های سفر موجود هواپیما، کشتی و قطار می‌باشد.(البته با توجه به دسترسی کشور به ابهای ازاد و مسیر پیش رو ممکن است فقط یکی از دو وسیله کشتی یا قطار موجود باشد.) علاوه بر انتخاب نوع وسیله، سمت حرکت نیز باید انتخاب شود(شمال، جنوب، شرق، غرب)
       هواپیما: هزینه بلیط هواپیما ۵ سکه است و در صورت انتخاب جهت درست مستقیما به کشور رمز بعدی انتقال می یابد.
       کشتی: هزینه بلیط کشتی ۳ سکه است و در صورت انتخاب مسیر درست، در بعضی از مسیرها گنجی نهفته است، که میتواند با جواب درست ان را دریافت کند.(جایزه ۴-۶ سکه)
 
       قطار: هزینه بلیط قطار ۱ سکه است و با انتخاب جهت، فقط به اندازه یک کشور، میتواند سفر کند، و برای ادامه مسیر باید در کشور بعدی، دوباره باید یک سکه دیگر، برای خرید یک بلیط دیگر، برای ادامه مسیر خرج کند. در صورت انتخاب مسیر درست و بهینه معمولا با ۲ سکه میتوان به مقصد بعدی رسید اما با انتخاب مسیر اشتباه امکان دارد که به بیش از این مقدار سکه نیاز باشد. در مسیر قطار نیز ممکن است گنج وجود داشته باشد، که در همان ابتدای مسیر، درباره کشور گنج به او راهنمایی می‌شود، و او می‌تواند با انتخاب درست مسیر به آن کشور رفته و با جواب درست به سوال مربوطه گنجی که بین ۷-۹ سکه میباشد دریافت می‌کند.
 
 
 
 
Ø       نحوه یافتن رمز:
 
برای هر شرکت کننده یک رمز ۸ رقمی در نظر گرفته میشود که با توجه به اعداد رمز سوالات تعیین میشود. پس سوالات انها نیز متفاوت خواهد بود. پس از پاسخ به سوالات در کشورهای رمز، یک رقم از رمز گشوده شده و گفته میشود که این عدد، چندمین رقم رمز میباشد.
شرکت کننده پس از گذر از این ۸ کشور و یافتن رمز، باید در پایان به ایران برگردد و با رمز ۸ رقمی پیدا شده صندوقچه طلا را باز کند و به نسبت تعداد سکه های بدست اورده، شانس دریافت جایزه را بدست آورد.
 
تذکر: برای شرکت کنندگانی که تمام رمز را کشف نکنند نیز قرعه کشی درنظر گرفته شده است.
 
 
 
 
Ø       نحوه قیمت گذاری:
ارسال پیامک به۸۲۸۲ رایگان می باشد این بدین معنی است که مشترکین برای ارسال OZV SAFARB به ۸۲۸۲ هزینه ای پرداخت نمی کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به کاربرر می آید مشترکین فقط در ازای پیامک های دریافتی از سیستم هزینه پرداخت می کنند.

در واقع خدمات ارزش افزوده، خدماتی هستند که فراتر از سرویس های پایه یک اپراتور (مثلا ارسال SMS) ارائه می شوند بنابراین در قیمت گذاری این گونه سرویس ها، پیامک های حاوی محتواهای ارزش افزوده در طبقه بالاتری نسبت به پیامک های معمولی قرار می گیرند.

با نظر به موارد فوق و با توجه به اینکه در بازیهای پیامکی در ازای هر درخواست، یک پیامک ۵ قسمتی (معادل ۵ پیامک) برای مشترکین ارسال می گردد، قیمت پاسخگویی به هر سوال معادل ۱۲۰۰ ریال محاسبه گردیده است.
 
Ø       نحوه انتخاب برندگان:
 
انتخاب برنده کشف رمز: ۵ سکه بهار آزادی
در پایان بازی از بین شرکت کنندگانی که رمز صندوقچه را کشف کرده اند یک شرکت کننده به قید قرعه انتخاب خواهد شد.
 
 
انتخاب برنده قرعه کشی:  ۱ سکه بهار آزادی
در پایان بازی از بین شرکت کنندگانی که حداقل به ۱ سوال پاسخ داده اند به قید قرعه یک شرکت کننده انتخاب خواهد شد. ( امتیاز بیشتر = شانش بیشتر)
 
انتخاب برنده رقابتی: ۳ سکه بهار آزادی
در پایان بازی از بین شرکت کنندگان، شرکت کننده ای که بیشترین امتیاز را کسب نموده باشد، به عنوان برنده انتخاب خواهد شد.
 
 انتخاب برنده کارت شارژ
در برخی شهرها در حین بازی به قید قرعه ۶۵۰۰ کارت شارژ اهدا خواهد شد. 
 
·         تذکر : جوایز با کسر کسورات قانونی به برندگان اهدا می‌گردد.
 
 
       تذکر مهم: هر شرکت کننده در این بازی حداکثر یک جایزه برنده خواهد شد . ( یعنی اگر شرکت کننده ای ۲ جایزه برنده شود بهترین جایزه به او اهدا می گردد و جایزه دیگر به نفر جایگزین اهدا خواهد شد)
 
Ø       اعلام برندگان:
قرعه کشی مسابقه معمولاً یک ماه پس از پایان آن انجام شده و با شماره -۰۹۳۵۱۰۰۰۰۰۰با برنده تماس و احراز هویت می گردد.
شماره پشتیبانی شرکت رهنما کامیابان نخستین برای پیگیری و اهدای جوایز ۸۸۳۲۱۶۲۲ -۰۲۱می باشد.


قابل توجه شرکت کنندگان در مسابقات ویترین ایرانسل: 
 

اهداء جوایز در ویترین ایرانسل حداکثر ۳ماه پس از تاریخ پایان مسابقه همان دوره می باشد.
 
ضمنا برندگان بعد از اعلام نتایج ، ۳۰روز مهلت دارند که مدارک خود را ارائه دهند.
 
  بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر شرکت رهنما (بییپ) هیچگونه مسئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان نخواهد داشت.

 
نوع مطلب : مسابقات بیپ، 
برچسب ها : دور دنیا در 80 روز، بازی پیامکی دور دنیا، مسابقه دور دنیا در 80 روز، مسابقات ایرانسل، مسابقات بیپ، مسابقات پیامکی،
لینک های مرتبط :
دوشنبه 30 اردیبهشت 1392
سه شنبه 23 مهر 1392 07:55 ب.ظ
باسلام به آقاشاهرخ مسابقه بازی دوره دنیا د 80 روز در خرداد .شهریور کی اعلام برنده مشخص می شود با تشکر فنایی از اصفهان
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آمار سایت
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
موسسه کتاب 57
خوش آمدید MTN 8282 به سایت
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این سایت برای مســابقـات پیــامکـی محفوظ است