تبلیغات
مســابقـات پیــامکـی - بازی پیامکی گنج جنگ
مســابقـات پیــامکـی
آخرین اخبار مسابقات پیامکی ، اینترنتی و جشنواره ها
گروه طراحی قالب من
درباره سایت


با سلام به شما بازدید کننده گرامی. خوشحالیم که به وب سایت خودت سر زدی.
هدف از ساخت این وب سایت اطلاع رسانی در مورد تمامی مسابقات ایرانسل از جمله بیپ ، کلید طلایی ؛ سروش و ... می باشد.
ما تمام سعی و تلاش خود را میکنیم که بتوان یک سایت خوب و جامعی داشته باشیم و این امر بدون کمک شما دوستان میسر نخواهد شد. پس با نظرات و انتقادات سازنده خود مارا در این امر یاری سازید

مدیر سایت : شاهرخ
               

                    

        

 

 

     موضوع: جستجو برای یافتن گنج
     تاریخ برگزاری:۱ خرداد تا ۱ تیر ۱٣۹٢ (در مجموع ۴ هفته)
     برگزارکننده: مؤسسه فرهنگی دیجیتال کلید طلایی جهان معاصر
 
     تعداد سئوالات: ٢۵ اتفاق پرماجرا در هر مسیر(در مجموع ٣ مسیر)
 
     هزینه دریافت هر سئوال:۱٢۰۰ ریال
      جوایز قرعه کشی (امتیاز بیشتر = شانس بیشتر):
     جوایز رتبه ای: 
·         ٢ کلید طلای ۱۸ عیار هریک به ارزش ۴ میلیون ریال (۱ کلید طلا به رتبه اول و ۱ کلید طلا به رتبه دوم)
ü       کلید های طلا در حین برگزاری بازی به صورت هفتگی، قرعه کشی و اهدا می

 

برای دیدن اطلاعات بیشتر لطفاً به ادامه مطلب مراجعه نمایید...

 

آغاز مسابقه: برای شروع ماجراجویی و ثبت نام رایگان در بازی " گنج جنگ " شرکت کنندگان می توانند از دو روش زیر اقدام نمایند:
 1. ارسال یک پیامک بدون متن به شماره ۸۴۵۵
 2. ارسال شناسه OZV GANJERبه شماره ٨٢٨٢
همچنین برای ادامه مسابقه شرکت کننده باید شماره گزینه صحیح را با یک فاصله پس از کد Jبه ۸٢۸٢ ارسال نماید.
سفر گنج آغاز شد
توان: ۱۰۰%
امتیاز : ۱۰۰۰
برای شروع یک کوله رو انتخاب کن:
۱- کوله حداقل (۱۰۰امتیاز)
٢- کوله ضروری (٢۰۰امتیاز)
٣- کوله کامل (٣۰۰امتیاز)
 
برای پاسخ دادن، گزینه مورد نظر را پس از حرف J با یک فاصله نوشته و به ۸٢۸٢ ارسال کن
به عنوان مثال:J ٣

 


شروع ماجراجویی:برای شروع ماجراجویی کاربر باید علاوه بر انتخاب کوله، یکی از مسیرهای سه گانه را که در ادامه بیشتر در خصوص آنها توضیح خواهیم داد را انتخاب نماید.
امتیاز ویژه و اطلاعات لازم شروع بازی:
هر کاربر در ابتدای بازی ۱۰۰۰امتیاز و ۱۰۰درصد توان دریافت می‌کند و با آن می‌تواند برای خود یک کوله جهت سفر گنج خریداری نماید. گزینه‌های خرید کوله عبارتند از کوله کامل (حاوی بسته کامل اقلام مورد نیاز سفر گنج)، کوله ضروری (حاوی اقلام ضروری سفر گنج) و کوله حداقلی (حاوی موارد حداقلی سفر گنج). قیمت کوله کامل ٣۰۰امتیاز است و به دلیل وزن زیاد ٣۰درصد توان جوینده گنج را می گیرد. کوله ضروری به قیمت ٢۰۰امتیاز است و ٢۰درصد از توان جوینده و در نهایت کوله حداقلی به قیمت ۱۰۰امتیاز است و ۱۰درصد توان فرد جوینده گنج را می‌گیرد.
راهنمای کوله ها:
کاربران می توانند با ارسالJ ۴۴ به شماره ۸٢۸٢ از وسایل و ابزار و کاربرد انواع کوله پشتی های ماجراجویی در مسیر گنج مطلع شوند.
 
انتخاب مسیر:
پس از انتخاب کوله کاربر مسیر رسیدن به گنج را انتخاب می‌کند. کاربر برای انتخاب مسیر J فاصله گزینه مورد نظر (مثال: J ۱) را به شماره ۸٢۸٢ ارسال می نماید.ملاک انتخاب کاربر علاقه به مسیر موردنظر است. تمامی مسیرها در کل امتیاز مشابه دارند و به تمامی شرکت‌کنندگان امتیازهای مشابهی اعطا خواهد شد.
 
راهنمای رتبه:
کاربران می توانند با ارسال J ٢۰٢۰ به شماره ۸٢۸٢ از آخرین وضعیت امتیاز و رتبه خود در بازی آگاه گردند. رتبه کاربران از طریق فرمول (مجموع امتیازات مراحل+( توان*۱۰)) محاسبه می گردد.
ü       در صورتی که کاربرانی طبق فرمول فوق امتیازهای برابر کسب نمایند، برای تعیین برندگان رتبه ای، میان ایشان قرعه کشی صورت می گیرد.  
راهنمای انتخاب مسیر:
کاربران می توانند با ارسال J ٢٢به شماره ۸٢۸٢ از اتفاقات مهم و هیجان انگیز و جذابیت های مسیرهای ٣گانه بازی گنج مطلع شوند. این چهار مسیر عبارتند از:
۱.         مسیر کوچه های خرمشهر
٢.         مسیر حماسه افتخار
٣.         مسیر جنگ شب 
 
نکته۱: هر مسیر جذابیت های منحصر بفردی دارد و به کاربران پیشنهاد می شود تا برای افزایش امتیاز پس از پایان دادن هر مسیر در مسیرهای دیگر نیز با شماره خود شرکت نمایند.
نکته٢: در صورتیکه مسیر اول مورد علاقه خود را به پایان رساندید، پیامک انتخاب مسیر جدید برای شما ارسال خواهد شد و می توانید برای شرکت در قرعه کشی جوایز ارزنده تر ماجراجویی در مسیر جدید را انتخاب کنید.
نکته٣: برای آشنایی بیشتر با مسیرها و دموی بازی می توانید به سایت GANJER.IR مراجعه نمایید.
نکته۴:در طول بازی امتیاز و توان افراد با توجه به نوع مرحله‌ای که انجام می‌دهند تغییر می‌کند. در مراحلی که مربوط به توان بدنی کاربر باشد (نظیر عبور از رودخانه، استراحت در شب و بیمار) توان کم یا زیاد می‌گردد و در مواردی که کاربر موفق به عبور از مرحله‌ای و یا انجام اقدام زیرکانه یا شجاعانه‌ای (انتخاب بهترین گزینه و عبور از دره و ...) می‌گردد، امتیاز وی افزایش یا کاهش می‌یابد.
نحوه انصراف از مسابقه:برای لغو عضویت، لطفا کدLAGHV GANJER را به شماره ۸٢۸٢ ارسال نمایید.
      تذکر مهم: با لغو مسابقه در هر مرحله از مسابقه، تمامی امتیازات کسب شده برای کاربر محفوظ خواهد ماند و کاربر بر اساس امتیازاتی که تا آن لحظه کسب کرده است در قرعه کشی ها شرکت داده خواهد شد.
شما هر زمان پس از لغو عضویت می توانید مجددا وارد مسابقه شده و مسابقه را از آخرین سوالی که قبلا پاسخ داده اید ادامه دهید. در اینصورت امتیازات جدید کسب شده به امتیازات قبلی شما افزوده خواهد شد.
جوایز قرعه کشی(امتیاز بیشتر=شانس بیشتر؛ در صورتیکه هر کاربر به تعداد بیشتری سئوال پاسخ دهد، امتیاز بیشتری کسب خواهد نمود و با توجه به اینکه جوایز قرعه کشی به میزان امتیاز کسب شده بستگی دارد شانس شرکت کننده در برنده شدن افزایش خواهد یافت) :
جایزه قرعه کشی کل مسابقه(در مجموع ۴ هفته):
 • ٢ کمک هزینه خودرو یه ارزش هریک ٣۰۰ ملیون ریال برای ٢ نفر (امتیاز بیشتر = شانس بیشتر)
                                                     
 • ۴ چمدان پر از اسکناس به ارزش هریک ۵۰ میلیون ریال برای ۴ نفر (امتیاز بیشتر = شانس بیشتر)
ü       با به پایان رساندن موفق حداقل ۱ مسیر بازی
 
 • ٢۰ پلاک طلای ۱۸عیار به ارزش هریک ٢۰ میلیون ریال برای ٢۰ نفر (امتیاز بیشتر = شانس بیشتر)
ü       بین تمامی شرکت کنندگانی که در مسابقه عضو شده و حداقل به ۵ سئوال پاسخ داده باشند
جوایز رتبه ای:
·         ۸ کلید طلای ۱۸ عیار هریک به ارزش ۴ میلیون ریال، هر هفته به ٢ نفر (امتیاز بیشتر = شانس بیشتر)
ü       بین تمامی شرکت کنندگانی که در مسابقه عضو شده اند و بهترین رتبه را کسب نموده اند.  
 
      توجه۱: هر شرکت کننده فقط می تواند یک جایزه برنده شود. یعنیاگر به عنوان مثال شرکت کننده ای به همه سئوالات پاسخ دهد، در همه مراحل قرعه کشی شرکت داده می شود، ولی اگر برنده بیش از یک جایزه شود، بهترین جایزه به او اهدا می شود، و جوایز دیگر به فرد جایگزین تعلق می گیرد.
      توجه٢: از شماره ۰۹٣۵۱۰۰۰۰۰۰با برندگان تماس گرفته شده و به ایشان اطلاع رسانی می گردد، همچنین اسامی برندگان در سایت www.ganjer.ir قرار می‌گیرد.
      توجه٣: اقبال شرکت‌کنندگان در قرعه‌کشی هفتگی و پایانی بازی بر اساس امتیاز و توان آنها محاسبه می‌گردد. توان هر فرد در هر مرحله در عدد ۱۰ضرب شده و با امتیاز وی جمع می‌گردد که معادل شانس وی در قرعه‌کشی خواهد بود.
 
نحوه اعلام نتایج مسابقه به برندگان:از طریق تماس تلفنی به برندگان اطلاع رسانی می شود و بعد از انجام قرعه کشی، اسامی برندگان روی سایت کلید قرار خواهد گرفت. (http://mos.keylid.com)
نحوه امتیازدهی:
مراحل بازی به گونه‌ای طراحی شده‌اند تا تمامی کاربران با طی مراحل به محل گنج برسند، ولی امتیازات آنها متفاوت و وابسته به انتخاب‌های آنان خواهد بود، همچنین با پاسخ به سئوالات امتیاز مشخصی کسب می کنید ولی اگر بخواهید امتیاز خود را افزایش دهید، می توانید در مسیرهای دیگر نیز با شماره خود شرکت کنید، راهنمای امتیازات به شرح جدول ذیل است:
منطق امتیازدهی
امتیاز
توضیحات
امتیاز برای پاسخ درست
۱۰۰
امتیاز برای پاسخ غلط
۰
در صورت ارسال پاسخ نادرست به سؤالات مراحل بازی توسط کاربر، کاربر امتیازی کسب ننموده و سؤال مرحله بعد همراه با توضیحاتی در خصوص سؤال و پاسخ درست سؤال قبل برای وی ارسال می گردد.
امتیاز بیشتر برای پاسخ صحیح تر
(تصمیم علمی و درست)
--
در برخی از سؤالات مراحل بازی، گزینه ها به صورت صحیح و صحیح تر یا به عبارت دیگر تصمیم با شرایط بهتر در مواجهه با مسأله ها و اتفاقات پیش رو در مسیر بازی گنج تنظیم شده اند،که کاربر با انتخاب گزینه صحیح تر امتیاز بیشتری کسب می نماید. (مثال: گزینه صحیح، ۵۰ امتیاز و گزینه صحیح تر ۱۰۰ امتیاز)
امتیاز سرویس ثبت نامی
۵۰
در صورتیکه کاربر با ارسال پیامک خالی به ۸۴۵۵ عضو بازی گنج شود، به ازای ارسال پیامک عضویتی روزانه ۵۰ امتیاز به مجموع امتیازات کاربر افزوده و درنتیجه شانس وی در قرعه کشی جوایز افزایش خواهد یافت. همچنین کاربر می تواند با دقت به راهنمایی های جذاب و متفاوت در متن پیامک عضویتی روزانه مسیر را تا دستیابی به گنج ادامه داده و با امتیاز بیشتری به پایان رساند.

نکات:
1-      تمامی کلیدیارهای انتخاب کوله و انتخاب مسیر به شماره ۸٢۸٢ارسال شوند.
2-      نرم افزار بین حروف کوچک و بزرگ تفاوتی قائل نیست.
 
نحوه قیمت گذاری:
ارسال پیامک به ۸۲۸۲ رایگان می باشد این بدین معنی است که مشترکین برای ارسال OZV Ganjer به ۸۲۸۲هزینه ای پرداخت نمی کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکین فقط در ازای پیامک های دریافتی از سیستم هزینه پرداخت می کنند.
در واقع خدمات ارزش افزوده، خدماتی هستند که فراتر از سرویس های پایه یک اپراتورمثلا ارسالSMS ارائه می شوند بنابراین در قیمت گذاری این گونه سرویس ها، پیامک های حاوی محتواهای ارزش افزوده در طبقه بالاتری نسبت به پیامک های معمولی قرار می‌گیرند.
با نظر به موارد فوق و با توجه به اینکه در مسابقات پیامکی در ازای هر درخواست، یک پیامک ۵ قسمتی (معادل ۵ پیامک) برای مشترکین ارسال می گردد، قیمت پاسخگویی به هر سوال معادل ۱۲۰۰ ریال محاسبه گردیده است.
تذکر مهم: هر شرکت کننده در این مسابقه حداکثر یک جایزه برنده خواهد شد . ( یعنی اگر شرکت کننده ای ۲ جایزه برنده شود بهترین جایزه به او اهدا می گردد و جایزه دیگر به نفر جایگزین اهدا خواهد شد)
 
قابل توجه شرکت کنندگان در مسابقات پیامکی ویترین ایرانسل
اهداء جوایز در ویترین ایرانسل حداکثر ۳ماه پس از تاریخ پایان مسابقه همان دوره می‌باشد.
ضمنا برندگان بعد از اتمام مسابقه و اعلام نتایج بصورت تلفنی یا از طریق سایت، ٣۰روز مهلت دارند که مدارک خود را ارائه دهند. بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر
مؤسسه فرهنگی دیجیتال کلید طلایی هیچگونه مسئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان نخواهد داشت.
 
نوع مطلب : مسابقات کلید طلایی، 
برچسب ها : بازی پیامکی گنج جنگ، گنج جنگ، مسابقه گنج جنگ، جنگ گنج، مسابقات ایرانسل، مسابقات پیامکی، جواب مسابقه گنج جنگ، مسابقات کلید طلایی،
لینک های مرتبط :
شنبه 11 خرداد 1392
شنبه 18 خرداد 1398 04:43 ق.ظ

Amazing things here. I am very happy to see your article. Thank you so much and I am taking a look forward to touch you. Will you kindly drop me a e-mail?
شنبه 12 بهمن 1392 01:45 ب.ظ
سلام میشه بگین تاریخ قرعه کشی این مسابقه کی هست؟ وایا من برنده شدم یانه ؟09366867463
شاهرخ : این مسابقه خیلی وقته قرعه کشی شده. به تاریخ مسابقه توجه کنید!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آمار سایت
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
موسسه کتاب 57
خوش آمدید MTN 8282 به سایت
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این سایت برای مســابقـات پیــامکـی محفوظ است